Se sovou do Říše pohádek

18.08.2023 08:27

Knihovna a její přátelé uspořádali od 14. do 18.8. letní týdenní akci. 72 dětí a 18 dospělých se na celý týden vydalo zachraňovat Říši pohádek. Počasí nám přálo, nálada byla výborná, děti kamarádské. V pondělí jsme malovali trička, vyráběli erby, navštívila nás kynoložka Saša Pospíšilová a pustili jsme se za pátráním po ztracených dračích srdcích. V úterý jsme hráli spoustu her a navštívili nás přátelé z Václavova s divadelním představením O Smolíčkovi. Ve středu jsme se vydali na dobrodružnou výpravu vlakem do Troubelic. Využili jsme místní hřiště, vypravili se do lesa a především jsme navštívili pana Dalibora Baluta. Prohlédli jsme si jeho ranč, sruby a především dravce, které chová. Ve čtvrtek nás chytl déšť, ale nevadilo to. Prostory kulturního domu nás zachránily. Nakonec došlo i na táborák a stezku odvahy. Čtvrtek je totiž den, kdy na našem „táboře“ přespáváme. V pátek Letní akce knihovny - Se sovou... proběhla bitva s vodními bombami a každý si mohl vybrat aktivitu, která ho baví nejvíc (volejbal, luky, Městečko Palermo, Cube, Člověče nezlob se...). A odpoledne už nacvičování scének a rozloučení... Děkuji všem přátelům a známým, díky kterým se nám tuto akci podařilo uskutečnit. Zdeňce Nezbedové, Miloši Pospíšilovi, Mirce Prokopové, Tondovi Poláchovi, Lexovi Balcárkovi, Petře Jíchové, Ludmile Matyášové, Jirkovi Urbáškovi, Míše Kouřilové, manželům Badalovým, Mrákavovým, Nezbedovým, Rakovým, Milušce Bezděkové a POSTRPOI, Luďovi Nevoralovi, Terezce Nevoralové, Radku Šebelovi, Sašce Pospíšilové, Frantovi Švomovi, přátelům z Václavova, Obci Postřelmov, Skautskému středisku Bukůvka Postřelmov a manželům Dobešovým (Pohoda), protože bez jejich podpory by to nešlo.

Může jít o obrázek 2 lidé

Může jít o obrázek 8 lidem a davu

Může jít o obrázek 10 lidem a textu

Může jít o obrázek 6 lidí